Візитка гімназії

На мальовничому березі Дніпра, на житловому масиві з світлою назвою "Сонячний", розташований навчально-виховний комплекс№ 57 "загальноосвітній навчальний заклад І ступеню – гімназія " Дніпровської  міської ради.

Будівництво школи почалося восени 1974 року. Будувалась вона позапланово. Проектна потужність будівлі розрахована на 36 класів-комплектів, проектна потужність 1176 учнів.

Першого вересня 1975 року школа № 57 прийняла своїх перших учнів. З 1976 році школа працювала в тісному контакті зі спеціалізованою спортивною школою легкої атлетики № 3. Спортивні класи принесли школі першу славу. Вони стали переможцями всесоюзних змагань „Старти надій”. Місто Дніпропетровськ і середня школа № 57 стали відомими в усіх куточках нашої Батьківщини.
         29 вересня 1995 року на основі рішення №5 Міжвідомчої акредитаційної комісії обласного управління освіти від 05 вересня 1995 року школа отримала статус гімназії, а з 2006 року стала навчально-виховним комплексом.

З 2012/2013 н.р. відкрито класи  за програмою науково-педагогічного проекту «Інтелект України».

Ліцензований обсяг освітньої послуги складає 1020 осіб.

Профілі навчання: іноземна філологія, українська філологія, математичний.

Проблема над якою працює заклад: «Створення психолого-педагогічних умов для формування цілісного світогляду, соціальної компетентності та громадянської активності учнів.

Люди-легенди: Шипко Валентина Григорівна – відмінник освіти України, заслужений вчитель України; Калініна Анастасія Дмитрівна – перший директор, відмінник народної освіти УРСР, нагороджена медаллю «За вірну службу рідному місту»;

Баєвська Галина Ігнатівна – вчитель історії, відмінник народної освіти УРСР, заслужений   вчитель УРСР.

Магучих Ярослава Олексіївна-українська легкоатлетка, що спеціалізується на стрибках у висоту. Срібний призер чемпіонату світу 2019 року, чемпіонка України в приміщенні 2020 року, чемпіонка Європи з легкої атлетики в приміщенні (2021), чемпіонка Європи серед юніорів, чемпіонка світу та Європи серед юнаків, рекордсменка світу серед юніорів (група до 20 років), чемпіонка світу з легкої атлетики (2023).

У 2023–2024 навчальному році в КЗО НВК №57ДМР навчається 1008 учнів, що складає 34 класи-комплекти.

Заклад має необхідну навчальну базу. Всі навчальні  кабінети підключено до мережі Інтернет, з них 36 обладнано для роботи за інформаційно-комунікаційними технологіями, три комп’ютерних класи, 42 робочих місця для учнів різних вікових категорій, в тому числі окремо для учнів початкових класів, актова зала з Wi-Fi підключенням, стадіон, три спортивні зали, майстерня, їдальня, бібліотека, музей педагогічної слави.

Заклад освіти на 100% укомплектований педагогічними кадрами з відповідною освітою, працює 63 педагогічні працівники. Це професійна, ініціативна команда однодумців, готова до змін та оновлення відповідно до стандартів Нової української школи.