Розклад факультативів та графік роботи гуртків

 

Графік
роботи гуртків КЗО НВК № 57 на 2017-2018 н.р.

 

 

Назва гуртка

Керівник гуртка

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

1

«Палітра»

Драгунова Елла Валентинівна

14.20-16.40

15.05-16.35

14.20-16.50

 

 

2

«Захисник Батьківщини»

Биковець Володимир Ілліч

15.05-15.50

 

15.05-16.35

 

 

3

«Довкілля»

Біла Олександра Олександрівна

 

15.10-15.55

 

14.20-15.50

 

4

«Юний дослідник природи»

Василенко Тетяна Петрівна

 

 

15.05- 16.35

15.05- 15.50

 

5

«Волейбол»

Коробков Леонід Єфимович

 

15.30-17.00

15.30-17.00

15.05- 16.35

 

6

«Червона калина»

Бодня Ніна Іванівна

 

 

 

15.15-

16.45

 

7

«Веселка»

Сніжко Валерій Володимирович

 

 

14.20-15.50

 

 

8

«Юний мистецтво-знавець»

Максимова Інна Вікторівна

 

 

 

 

15.05-15.50

9

«Рятівник»

Руденко Інна Анатоліївна

15.05-15.50

 

15.05-15.50

 

 

10

«Клуб Пам'ять»

Забірна Жанна Борисівна

15.00-15.45

 

15.00-15.45

 

 

11

«Краєзнавець»

Кісенко Зінаїда Вікторівна

 

 

14.20-15.05

14.20-15.05

 

12

Nous aimons le français»

 Вергелюк Ганна Олександрівна

 

 

15.05-16.35

 

 

21

«Солов’їна наша мова»

Бикова Олена Миколаївна

14.15-15.45

 

 

 

 

22

«Світ здоров’я»

Ліпчанська Олена Іванівна

 

14.30-15.15

 

 

 

23

«Краса французької мови»

Семип’ядна Ніна Петрівна

 

 

15.05-15.50

15.05-16.35

 

 

 

 

                                     Графік факультативних занять та курсів за вибором НВК № 57
                                                       на 2017 – 2018 навчальний рік

 

Клас

Назва факультативу

Час проведення занять

П.І.Б. керівника

1

8 - А

Захисти себе від ВІЛ

0,5 годин

Вівторок (2-4 тиждень)

15.15-16.00

Ліпчанська О.І.

2

8 - Б

Основи економіки

0,5 годин

Середа (2-4 тиждень)
15.15-16.00

Бодня Н.І.

3

8-В

Основи християнської етики

1 година

Понеділок

15.15-16.00

Руденко І.А.

4

9-В

Логічними стежками математики

1 година

Вівторок

15.15-16.00

Щєглова О.М.

5

10-Б

Історія Голокосту

1 година (І семестр)

Вівторок

15.15-16.00

Кісенко З.В.

6

10-Б

Розв’язання алгебраїчних рівнянь та їх систем

1 година

П’ятниця

15.15-16.00

Журавель Т.І.

7

11-А, Б

Історія Голокосту

1 година

Вівторок/Середа

15.15-16.00

 Забірна Ж.Б.

8

11-Б

Розв’язування задач з хімії

1 години

П’ятниця

15.15.- 16.00

Нурєєва З.Г.

9

11-А, Б

Розв’язання алгебраїчних рівнянь та їх систем

1 година

Вівторок/П’ятниця

15.15-16.00

Бахмат Т.М.

10

11-А, Б

Стилістика української мови

1 година

Вівторок

15.15-16.00/07.40

Матвєєва А.І.