Наші досягнення

 

 

 

 

2017-2018 навчальний рік

 

ВІТАЄМО

   ПРИЗЕРІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ  ОЛІМПІАД  З  БІОЛОГІЇ

Войтов Ярослав- ІІ місце-11-В клас

Заспенко Арина  - ІІІ місце –8-А клас

Дубовка Дарина  – ІІІ місце – 9-А клас

Палеха Роман – ІІІ місце-10-Б клас

 

 ВІТАЄМО

 ПРИЗЕРІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ  ОЛІМПІАД  З  ГЕОГРАФІЇ

Єрьомін Ярослав  - ІІІ місце –9-Б клас

Дубовка Дарина  – ІІІ місце – 9-А клас

Царук Яна  – ІІІ місце-10-А клас

 

ВІТАЄМО

 ПРИЗЕРІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ  ОЛІМПІАД  З  МАТЕМАТИКИ

Єрьомін Ярослав  - ІІ місце –9-Б клас

Немашкало Кирило – ІІІ місце - 7-В клас

Касьянова Анастасія   – ІІІ місце – 9-Б клас

Срібнюк Ілля  – ІІІ місце-10-Б клас

Мишньов Кирило – ІІІ місце-11-В клас

 

 

2016-2017 навчальний рік

ВІТАЄМО

ПРИЗЕРІВ ОБЛАСТНОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО  КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ

НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ

Соколенко Анастасія - ІІІ місце –10-Б клас

 

 

ВІТАЄМО

   ПРИЗЕРІВ ОБЛАСТНОГО ФІНАЛЬНОГО ЗМАГАННЯ 

З   УСНОГО  МАТЕМАТИЧНОГО РАХУНКУ  ПРАНГЛІМІНЕ - 2017

Новік Ксенія - ІІІ місце –11-А клас

 

 

 

ВІТАЄМО

   ПРИЗЕРІВ ОБЛАСТНОЇ ОЛІМПІАДИ  З  АНГЛІЙСЬКОЇ  МОВИ

Малофей Поліна - ІІ місце –10-А клас

Сичок Олександр – ІІІ місце – 9-А клас

 

ВІТАЄМО

   ПРИЗЕРІВ ОБЛАСТНОЇ ОЛІМПІАДИ  З  ГЕОГРАФІЇ

 Войтов Ярослав - І місце –10-В клас

Єрьомін Ярослав – І місце – 8-Б клас

 

 

ВІТАЄМО

   ПРИЗЕРІВ ОБЛАСТНОЇ ОЛІМПІАДИ  З  МАТЕМАТИКИ

Очкасов  Михайло  - ІІІ місце – 8-Б клас

Єрьомін Ярослав – ІІІ місце – 8-Б клас

 

 

 

ВІТАЄМО

  ПРИЗЕРІВ ІІ  ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД  З ПРОГРАМУВАННЯ

 Панасенко Єгор – І місце – 11-В клас

 

ВІТАЄМО

  ПРИЗЕРІВ ІІ  ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД  З МАТЕМАТИКИ

Єрьомін Ярослав  – ІІ місце – 8-Б клас

Очкасов  Михайло – ІІ місце - 8-Б клас

Немашкало Кирило - ІІ місце - 6-В клас

Подрез Андрій – ІІІ місце – 9-В клас

Боголюб Назар - ІІІ місце – 8-В клас

Дорошенко Артем - ІІІ місце – 6-В клас

 

 

ВІТАЄМО

  ПРИЗЕРІВ ІІ  ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД  З АСТРОНОМІЇ

Дерій Вероніка - ІІ місце - 10-Б клас

Юрченко Катерина – ІІІ місце - 10-А клас

Клименко Аліса  – ІІІ місце – 10-Б клас

 

 ВІТАЄМО

  ПРИЗЕРІВ ІІ  ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД  З

 ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

 Мастєровий Михайло  – І місце – 7-В клас

 

 

ВІТАЄМО

   ПРИЗЕРІВ ІІ  ЕТАПУ   ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД  З   ЕКОНОМІКІ

Погасій Дар’я - ІІ місце –11-А клас

Прокопенко Юлія - ІІ місце –11-Б клас

Гончаров  Євген – ІІІ місце – 11-Б клас

Войтов Ярослав - ІІІ місце –10-В клас

 

ВІТАЄМО

 ПРИЗЕРІВ ІІ  ЕТАПУ   ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД  З  ГЕОГРАФІЇ

 Войтов Ярослав – І місце – 10-В клас

Єрьомін Ярослав – І місце - 8-Б клас

Дубовка Дарина – ІІІ місце – 8-А клас

Царук Яна – ІІІ місце – 9-А клас

Юрченко  Катерина – ІІІ місце – 10-А клас

 

ВІТАЄМО

 ПРИЗЕРІВ ІІ  ЕТАПУ   ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД 

З   ОБРАЗОТВОРЧОГО  МИСТЕЦТВА

 Мандрика  Марія – І місце – 6-Б клас

 Луценко АннаІІ місце – 5-Б клас

Олійник АлісаІІ місце – 7-Б клас

Райгородська Дар’я  - ІІ місце – 8-Б  клас

Ткаченко Валерія  - ІІ місце – 11-А клас

Бурий Микита - ІІІ місце – 5-Б клас

Подобєд Катерина - ІІІ місце – 9-В клас

Чернова Валерія – ІІІ місце – 10-В клас

 

 

ВІТАЄМО

 ПРИЗЕРІВ ІІ  ЕТАПУ   ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД  З  ТРУДОВОГО  НАВЧАННЯ

 Андрєєва Яна  – ІІІ місце – 9-А клас

 

 ВІТАЄМО

 ПРИЗЕРІВ ІІ  ЕТАПУ   ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД  З   ФІЗИКИ

 Єрьомін Ярослав – ІІІ місце – 8-Б клас

 

 ВІТАЄМО

ПРИЗЕРІВ ІІ  ЕТАПУ   ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД   З  БІОЛОГІЇ

  Вітер Тарас  – ІІІ місце –7-В клас

Палеха Роман – ІІІ місце – 9-В клас

Завгородня Ксенія – ІІІ місце – 7-А клас

Войтов Ярослав – ІІІ місце – 10-В клас

 

 ВІТАЄМО

  ПРИЗЕРІВ ІІ  ЕТАПУ   ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД   З  ІСТОРІЇ

  Гладій Софія – ІІ місце – 9-А клас

Подрез Андрій – ІІІ місце – 9-В клас

Березан Дарина – ІІІ місце – 11-А клас

Лук`янова Марія – ІІІ місце – 10-Б клас

 

 ВІТАЄМО

  ПРИЗЕРІВ ІІ  ЕТАПУ   ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД   З  АНГЛІЙСЬКОЇ  МОВИ

  Купріянова Вікторія  – І місце – 8-А клас

Шелар Дар’я  – І місце – 9-А клас

Малофей Поліна – І місце – 10-А клас

Гладій Софія – ІІ місце – 9-А клас

Сичок Олександр – ІІ місце – 9-А клас

Пріпіченко Лілія – ІІ місце – 10-А клас

Стець Ганна  – ІІІ місце – 9-А клас

Панчук Владислав – ІІІ місце – 11-А клас

Ткаченко Валерія – ІІІ місце – 11-А клас

Горобець Наум – ІІІ місце – 11-А клас

 

 ВІТАЄМО

  ПРИЗЕРІВ ІІ  ЕТАПУ   ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД   З  РОСІЙСЬКОЇ  МОВИ

  Руденко Анастасія   – ІІІ місце – 11-А клас

 

 

ВІТАЄМО

ПРИЗЕРІВ ІІ  ЕТАПУ   ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД   З  УКРАЇНСЬКОЇ   МОВИ

 Войтов Ярослав – І місце – 10-В клас

 Плахотня Дар’я  – ІІ місце –7-А клас

Єрьомін Ярослав – ІІ місце – 8-Б клас

Шляхов Руслан – ІІІ місце – 8-А клас

Пєтухова Валерія – ІІІ місце – 9-В клас

Штепа Поліна –ІІІ місце – 11-Б клас

Смигунов Ілля  - ІІІ місце –11-А клас

 

ВІТАЄМО

ПРИЗЕРІВ ІІ  ЕТАПУ   ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД  З  ХІМІЇ

 Єрьомін Ярослав  – ІІ місце – 8-Б клас

Очкасов  Михайло – ІІІ місце - 8-Б клас

Кас`янова Анастасія- ІІІ місце – 8-Б клас

Срібнюк ІлляІІІ місце – 9-В клас

 

ВІТАЄМО

  ПРИЗЕРІВ ІІ  ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД  З ПРАВА

 Березан Дар’я    – ІІ місце – 11-А клас

Сегеда Анастасія  – ІІ місце – 9-А клас

Войтов Ярослав – ІІ місце – 10-В клас

Лук`янова Марія – ІІІ місце – 10-Б клас

 

ВІТАЄМО

  ПРИЗЕРІВ ІІ  ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД  З МУЗИКИ

 Коломоєць Мішель    – ІІ місце – 6-А клас

Тарасенко Поліна  – ІІІ місце – 9-А клас

 

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ШКІЛЬНИХ  ОЛІМПІАД

 

 З МАТЕМАТИКИ СЕРЕД УЧНІВ 3 КЛАСІВ

І місце – Єрьомін Валерій (3-Г кл.)

І місце - Агеєв Матвій (3-В кл.)

ІІ місце - - Гавриленко Лев (3-В кл.)

ІІІ місце - Чернов Іван (3-А кл.)

 

З УКРАЇНСЬКОЇ  МОВИ  СЕРЕД УЧНІВ 3 КЛАСІВ

І місце – Ткаченко Бажена (3-В кл.)

ІІ місце - Єрьомін Валерій (3-Г кл.)

ІІІ місце – Бондаренко Олексій (3-В кл.)

 

З МАТЕМАТИКИ СЕРЕД УЧНІВ 4 КЛАСІВ

І місце – Крижановський Олександр (4-А кл.)

ІІ місце – Войтов Тимур (4-А кл.)

ІІ місце – Вітер Кузьма (4-Б кл.)

ІІ місце – Точило Ярослав (4-В кл.)

ІІІ місце – Бондарева Ганна (4-А кл.)

 

З УКРАЇНСЬКОЇ  МОВИ  СЕРЕД УЧНІВ 4 КЛАСІВ

І місце - Бондарева Ганна (4-А кл.)

ІІ місце – Нагній Діана (4-В кл.)

ІІІ місце – Чурпій Злата (4-А кл.)

 

     
     

 

2015-2016 навчальний рік

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

МІСЬКОГО КОНКУРСУ «КРОК У МАЙБУТНЄ»

 

Скороход Дар`ю - 9-В - Кл. керівник - Компанієць О.А.

Куліченко Катерину - 9-Б - Кл. керівник - Нетьосіна І. Г.

Матюхіну Таїсію - 9-В - Кл. керівник - Компанієць О. А.

Юрченко Катерину - 8-А - Кл. керівник - Кісенко З. В.

 

ХУДОЖНІЙ КЕРІВНИК - БОДНЯ Н. І.

 

ВІТАЄМО

 Ширтанова Владислава Сергійовича

 

за І місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України

 

 

 

ВІТАЄМО

ПРИЗЕРІВ ІІ  ЕТАПУ   ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД   З   ПРОГРАМУВАННЯ

 Панасенко Єгор – І місце – 10-В клас

 

 

ВІТАЄМО

   ПРИЗЕРІВ ІІ  ЕТАПУ   ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД  З   ЕКОНОМІКІ

 Козак Дарина - ІІ місце –11-Б клас

Милова Анна - ІІІ місце –10-В клас

Кожушко Діана - ІІІ місце –11-Б клас

 

 

ВІТАЄМО

 ПРИЗЕРІВ ІІ  ЕТАПУ   ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД  З  ГЕОГРАФІЇ

 Войтов Ярослав – ІІ місце – 9-В клас

Поршнєва Аліна – ІІІ місце – 8-В клас

Новік Ксенія – ІІІ місце – 10-А клас

Леоненко Карина – ІІІ місце – 9-Б клас

 

ВІТАЄМО

   ПРИЗЕРІВ ІІ  ЕТАПУ   ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД 

З   ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ

 Леоненко Карина – ІІІ місце –9-Б клас

 

 

ВІТАЄМО

 ПРИЗЕРІВ ІІ  ЕТАПУ   ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД 

З   ОБРАЗОТВОРЧОГО  МИСТЕЦТВА

 Руденко Марія – І місце – 6-Б клас

 Хініч Ірина – І місце – 8-А клас

Хворостяна Юлія – І місце – 11-А клас

Резніченко Валерія - І місце – 11-А клас

Гвоздікова Дар'я - ІІ місце – 5-А клас

Андрєєва Карина - ІІ місце – 7-В клас

Клименко Валерія - ІІІ місце – 11-А клас

 

 

ВІТАЄМО

   ПРИЗЕРІВ ІІ  ЕТАПУ   ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД  З   АСТРОНОМІЇ

 Дерій Вероніка - ІІІ місце –9-Б клас

Кліменко Аліса - ІІІ місце –9-Б клас

Юрченко Катерина - ІІІ місце –9-А клас

 

ВІТАЄМО

 ПРИЗЕРІВ ІІ  ЕТАПУ   ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД   З   ФІЗИКИ

 Срібнюк Ілля – ІІ місце – 8-В клас

 

 

ВІТАЄМО

ПРИЗЕРІВ ІІ  ЕТАПУ   ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД  З  БІОЛОГІЇ

 Дорошенко Ренат  –ІІІ місце –10-В клас

Палеха Роман – ІІІ місце - 8-В клас

 

 

ВІТАЄМО

  ПРИЗЕРІВ ІІ  ЕТАПУ   ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД  З  ІСТОРІЇ

 Новік Ксенія – І місце – 10-А клас

Гладій Софія – ІІ місце – 8-А клас

Козак Дар'я – ІІІ місце – 11-Б клас

Багно Маргарита  – ІІІ місце – 11-А клас

Подрез Андрій – ІІІ місце – 8-В клас

 

ВІТАЄМО

  ПРИЗЕРІВ ІІ  ЕТАПУ   ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД  З   АНГЛІЙСЬКОЇ  МОВИ

 Дуденко Катерина – І місце – 8-А клас

Тесленко Маргарита – І місце – 9-А клас

Убоженко Аніта – ІІ місце – 9-А клас

Горобець Наум – ІІ місце – 10-А клас

Панчук Владислав  – ІІІ місце – 10-А клас

 

ВІТАЄМО

ПРИЗЕРІВ ІІ  ЕТАПУ   ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД  З   ФРАНЦУЗЬКОЇ   МОВИ

 Багно Маргарита – ІІІ місце – 11-А клас

 

ВІТАЄМО

ПРИЗЕРІВ ІІ  ЕТАПУ   ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД  З   РОСІЙСЬКОЇ  МОВИ

 Ясько Влада – ІІІ місце –7-А клас

Пугач Світлана – ІІІ місце –11-А клас

 

 

ВІТАЄМО

ПРИЗЕРІВ ІІ  ЕТАПУ   ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД  З  МАТЕМАТИКИ

 Войтов Ярослав  – І місце – 9-В клас

Болсунов Дмитро – І місце – 11-Б клас

Очкасов  Михайло – ІІ місце - 7-Б клас

 

ВІТАЄМО

ПЕРЕМОЖЦІВ  ТА  ПРИЗЕРІВ  КОНКУРСУ  ЗНАВЦІВ УКРАЇНСЬКОЇ  МОВИ  ІМ. П. ЯЦИКА

 Переворська  Маргарита  – І місце – 4-В клас

Беззуб Єлизавета – ІІ місце – 4-В клас 

Коломоєць Мішель –І місце – 5-А клас

Плахотна Дар'я – І місце – 6-А клас

Папіна Марія –ІІІ місце – 8-А клас

Войтов Ярослав –І місце – 9-В клас

Газарова Аліна – І місце – 10-Б клас

Багно Маргарита – ІІ місце – 11-А клас

 

ВІТАЄМО

  ПРИЗЕРІВ ІІ  ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД ІЗ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

 Ясько Влада  – І місце – 7-А клас

Лук'янова Марія – ІІ місце – 9-Б клас

Сичок Олександр – ІІІ місце – 8-А клас

Коротконожкіна Агата – ІІІ місце – 10-А клас

 

 

ВІТАЄМО

  ПРИЗЕРІВ ІІ  ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД ІЗ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА  ЛІТЕРАТУРИ

 Шляхов Руслан – ІІ місце – 7-А клас

Папіна Марія –ІІ місце – 8-А клас

Войтов Ярослав- ІІ місце – 9-В клас

Ждань Анна – ІІ місце – 11-А клас

Довжикова Аріна – ІІІ місце – 7-А клас

 

ВІТАЄМО

 ПЕРЕМОЖЦІВ  РАЙОННОГО  КОНКУРСУ   "ФОРМУЛА  УСПІХУ"

 Багно Маргарита

Здрок Сергій

Бобильов Іван

Афанасенко Олексій

Войтов Ярослав

Лук'янова Марія

 

ВІТАЄМО

 ПЕРЕМОЖЦІВ ШКІЛЬНОЇ ОЛІМПІАДИ  З  МАТЕМАТИКИ

 

2 КЛАСИ

 Соловков В.-І місце- 2-В клас

Агеєв М.-ІІ місце – 2-В клас

Євсеєнко Т.- ІІ місце – 2-В клас

Бондаренко О.- ІІІ місце – 2-В клас

Азарова Л.- ІІІ місце – 2-Б клас

Казачок Д.- ІІІ місце – 2-А клас

 

 3 КЛАСИ

 Крижановський О. – І місце – 3-А клас

Удовиченко Ф. – ІІ місце – 3-В клас

Сіромолот А. – ІІІ місце – 3-А клас

 

4 КЛАСИ

 Радченко С. – І місце – 4-А клас

Сокол С.- І місце – 4-В клас

Чередниченко І.- І місце – 4-А клас

Мамот В. -ІІ місце – 4-Б клас

Дубовський Д.- ІІ місце – 4-Б клас

Клідзіо К.- ІІІ місце – 4-А клас

 

   

 

ВІТАЄМО

 ПЕРЕМОЖЦІВ ШКІЛЬНОЇ  ОЛІМПІАДИ   З  УКРАЇНСЬКОЇ  МОВИ

 

2 КЛАСИ

 Савонюк М. – І місце – 2-Б клас

Бондаренко О.й – І місце – 2-В клас

Райкова К. - ІІ місце – 2-Г клас

Момот П. – ІІІ місце -  2-Г клас

Сейфутдінов Д. –ІІІ місце - 2 В клас

Єрьомин В. – ІІІ місце – 2-Г клас

 

3 КЛАСИ

 Нагній Д. – І місце – 3-В клас

Удовиченко Ф.-І місце – 3-В клас

Крижановський О. -  ІІ місце – 3-А клас

Вітер К. – ІІІ місце – 3-Б клас

Бондарева А. – ІІІ місце – 3-А клас

 

4 КЛАСИ

 Беззуб Л. – І  місце – 4-В клас

Ладико В. – ІІ місце – 4-А клас

Татарко Я.- ІІ місце – 4-В клас

Сокол С. – ІІІ місце – 4-В клас

Петрушевський Д. – ІІІ місце – 4-Б клас

Переворська М. – ІІІ місце – 4-В клас